Żaluzje

Żaluzje aluminiowe i perforowane

Żaluzje aluminiowe i perforowane od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów ze względu na ich funkcjonalność i możliwość regulowania zaciemnienia wnętrza. Wykorzystywane najczęściej w pomieszczeniach słonecznych. Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną. Żaluzje mogą być wykonane z lameli o szerokości: 25 mm i 16 mm.

Zarówno żaluzje aluminiowe, jak i perforowane cechują się lekkością przy jednoczesnej odporności na wygięcia, a obrotowe lamelki wpuszczą tyle światła, na ile masz aktualnie ochotę.

Żaluzje aluminiowe – klasyczne – od perforowanych różnią się tym, że te drugie posiadają liczne otwory, dzięki którym promienie słoneczne przedostaną się do środka w ograniczonym stopniu, nadając pomieszczeniu klimatycznego wyglądu. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, na które pada żar słoneczny. W ten sposób przedziurawione lamelki nadal będą dopuszczały światło i jednocześnie chroniły przed gorącem bez konieczności całkowitego przyciemniania pomieszczenia i włączania światła.

Niezależnie od wybranego typu, tworzymy żaluzje na wymiar, aby dostarczyć Twojemu mieszkaniu lub biuru indywidualnego klimatu. Dodatkowo montaż żaluzji może przebiegać na trzy dogodne sposoby, mocowane na ścianie, suficie lub bezpośrednio na ramie okna. Natomiast sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie lub za pomocą silniczka elektrycznego.

Oferujemy montaż żaluzji na wymiar w Poznaniu, Dąbrówce, Komornikach, Luboniu, Zalasewie oraz wielu innych lokalizacjach. Wybierz swój styl i ciesz się komfortem.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl