Żaluzje

Żaluzje aluminiowe i perforowane

Żaluzje aluminiowe i perforowane, które na wymiar tworzymy mieszkańcom Poznania i okolic, od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów ze względu na ich funkcjonalność i możliwość regulowania zaciemnienia wnętrza mieszkańcom. Wykorzystywane najczęściej w pomieszczeniach słonecznych. Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną. Żaluzje na wymiar mogą być wykonane z lameli o szerokości: 25 mm i 16 mm.

Zarówno żaluzje aluminiowe, jak i perforowane cechują się lekkością przy jednoczesnej odporności na wygięcia, a obrotowe lamelki wpuszczą tyle światła, na ile masz aktualnie ochotę.

Żaluzje aluminiowe – klasyczne – od perforowanych różnią się tym, że te drugie posiadają liczne otwory, dzięki którym promienie słoneczne przedostaną się do środka w ograniczonym stopniu, nadając pomieszczeniu klimatycznego wyglądu. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, na które pada żar słoneczny. W ten sposób przedziurawione lamelki nadal będą dopuszczały światło i jednocześnie chroniły przed gorącem bez konieczności całkowitego przyciemniania pomieszczenia i włączania światła.

Niezależnie od wybranego typu, tworzymy żaluzje na wymiar, aby dostarczyć Twojemu mieszkaniu lub biuru indywidualnego klimatu. Dodatkowo montaż żaluzji może przebiegać na trzy dogodne sposoby, mocowane na ścianie, suficie lub bezpośrednio na ramie okna. Natomiast sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie lub za pomocą silniczka elektrycznego.

Oferujemy montaż żaluzji na wymiar w Poznaniu, Dąbrówce, Komornikach, Luboniu, Zalasewie oraz wielu innych lokalizacjach. Wybierz swój styl i ciesz się komfortem.

Montaż żaluzji na wymiar w Poznaniu i okolicach

Naszą renomowaną firmę tworzy zespół fachowców, którzy montaż żaluzji na wymiar realizują sprawnie, wyłącznie w terminach dogodnych dla klienta. Sami zajmujemy się fachowymi i bezpłatnymi pomiarami okna, na które tworzymy idealnie dopasowany produkt. Czas realizacji zamówienia na żaluzje aluminiowe i perforowane wynosi około dwa tygodnie, acz staramy się, by ten czas był jak najkrótszy. Choć montaż żaluzji na wymiar najczęściej świadczymy w Poznaniu, Dąbrówce, Kórniku, Komornikach, Zalasewie i Luboniu, to naszą ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców powiatu poznańskiego – zapraszamy Państwa do kontaktu!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl