Rolety

Rolety dzień – noc

Rolety dzień – noc to nowatorski system osłony okien, w którym użyto interesującego rozwiązania pozwalającego na przyciemnienie pomieszczenia. Materiał rolety składa się z pasów materiału oraz tkanin, które przepuszczają światło. Podczas zwijania rolety typu dzień – noc pasy nachodzą na siebie, przez co skutecznie osłaniają wnętrze przed światłem. Rolety można całkowicie zwinąć, wówczas będziemy cieszyć się promieniami słońca we wnętrzu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient sam decyduje o odpowiednim natężeniu światła w pomieszczeniu. Rolety dzień – noc mogą stanowić godnego następcę firanek czy ciężkich zasłon.

Rolety dzień – noc – zadbaj o swoją prywatność

Asortyment naszych rolet dzień – noc kierowany jest głównie do mieszkańców Poznania i okolic. Chcesz zadbać o prywatność o każdej porze dnia i nocy? Produkt najlepiej sprawdzi się przy klasycznej, miejskiej zabudowie, gdzie blok wybudowany został naprzeciwko drugiej nieruchomości. Rolety dzień-noc występują w trzech wersjach: bezinwazyjnej, wolnowiszącej oraz w kasecie.

Rozwiązanie bezinwazyjne będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą obejść się z wierceniem w ścianach podczas montażu. Z kolei opcja wolnowiszących rolet dzień – noc to instalacja rolety do sufitu lub ściany – opcję tę warto rozważyć przy dużych oknach. Natomiast montaż w oparciu o kasetę sprawi, że rolety dzień-noc od Wega nie będą odstawały od szyby nawet przy otwartym oknie.

Jesteś zainteresowany Naszą ofertą? Nie czekaj!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl