Plisy

Plisy na wymiar — obsługujemy Poznań i okolice

Dekoracja wnętrz to nie tylko dobrane kolorystycznie ściany czy meble. W dzisiejszych czasach w aranżacji wnętrz ważny jest najmniejszy szczegół. Bardzo często okna wyposażone są w firany i zasłony. Zapominamy natomiast o roletach albo specjalnie nie zakładamy ich na okna, ponieważ odbierają uroku pomieszczeniu. Nie zadowala nas wygląd i kolorystyka. Cenimy sobie jednak prywatność i bezpieczeństwo, dlatego szukamy ciekawych i prostych rozwiązań. Wega-Rolety jest firmą produkującą nowoczesne rolety, które zapewniają wysoką ochronę pomieszczeń oraz spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeżeli lubisz proste i nowoczesne wnętrza, nasze plisy na wymiar z Poznania z pewnością wpasują się w Twój gust. Przytulne i małe pomieszczenia możesz w prosty sposób wykończyć prostszą i jaśniejszą formą rolety.

Rolety plisowane — estetyka i prosty montaż

W dzisiejszych czasach zapominamy o nieestetycznych i mało oryginalnych standardowych żaluzjach montowanych do ściany lub bezpośrednio do ramy okiennej. Plisy to nowa konkurencja dla starych rozwiązań. Do zamontowania rolet nie potrzebujesz specjalisty, ponieważ są bardzo proste w montażu. Rolety okienne są montowane na dwa sposoby – na zasadzie przykręcania lub w wersji nakładanej. Mechanizm rolety opiera się na łańcuszku, który pozwala na decydowanie o zatrzymaniu rolety w jakimkolwiek miejscu. Zróżnicowana baza odcieni umożliwia właściwy dobór rolety do aranżacji każdego wnętrza.

Niemniej jednak rolety plisowane w zależności od wybranej kolorystyki dostarczają dany efekt przysłony. Plisy na wymiar nie blokują światła w 100%, dzięki temu nadają przyciemnionego klimatu w pomieszczeniu, który idealnie sprawdza się podczas letnich zachodów słońca. Oferowane dla Ciebie plisy tworzone w Luboniu koło Poznania to kombinacja minimalizmu oraz maksymalnej praktyczności. Produkt jest również bardzo ceniony za łatwość w czyszczeniu, dzięki możliwości ściągnięcia całej osłony.

Jesteś zainteresowany Naszą ofertą? Nie czekaj!

Plisy firmy Wega Rolety z Poznania

Rolety plisowane, które oferujemy naszym klientom z Poznania i okolic to nowa propozycja dla konsumentów poszukujących niestandardowych rozwiązań, które będą nie tylko znakomite gatunkowo, ale i łatwe w obsłudze. Różnorodna kolekcja tkanin począwszy od przepuszczających światło firankowych aż do całkowicie zaciemniających tkanin typu Black out oraz termoizolacyjnych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Rolety plisowane doskonale sprawdzają się nie tylko w budownictwie mieszkalnym, ale także w biurowcach.

Nasze plisy można nabyć w sklepie Wega Rolety w Poznaniu.

 

Plisy – prosty montaż i funkcjonalność

Plisy są bardzo proste w obsłudze – jednoczesne przesuwanie tkaniny, z której są wykonane, umożliwia zasłonięcie okna w całości lub na dowolnej wysokości. Przesuwanie w górę i w dół odbywa się bez jakiekolwiek problemu i wysiłku. Nasze plisy z Poznania pasują do wszystkich rodzajów okien, zarówno tych bardziej, jak i mniej nowoczesnych. Montaż jest bardzo prosty, gdyż za pomocą specjalnych uchwytów instalacja zajmuje bardzo mało czasu. Rolety plisowane można również przykręcić do ramy okna. Przylegają bezpośrednio do szyby i nie zajmują dużo miejsca.

Produkujemy standardowe plisy do okien pionowych, wykorzystywane w każdym domu, mieszkaniu lub biurowcu. Roleta umieszczona jest pomiędzy dwoma szynami i układa się w plis po złożeniu. Wyjątkowość produktu polega na tym, że roletę możemy umieścić w dowolnej części okna, zakrywając przy tym promienie słoneczne i chroniąc mieszkanie przed nagrzaniem. Doskonale również chronią naszą prywatność, zwłaszcza w mieszkaniach położonych w dolnych partiach budynku. W salonach polecamy wykorzystanie jaśniejszych materiałów, aby do otwartej przestrzeni przy odpowiedniej regulacji wpadało więcej światła. Natomiast w kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym czy łazience polecamy ciemniejsze rolety, aby latem zachować chłód, a zimą ciepło. Plisy produkowane przez firmę Wega na wymiar sprawdzają się również w zaciemnieniu sypialni w ciągu dnia, umożliwiając spokojny odpoczynek od codziennego zgiełku.

Plisy na wymiar w Poznaniu — ogrom zalet w atrakcyjnej cenie

  • Dostosowanie do rozmaitych powierzchni
  • Różnorodność materiałów – transparentne lub całkowicie zaciemniające
  • Wykorzystanie zarówno w budownictwie mieszkalnym jak i biurowcach
  • Różnorodna kolorystyka
  • Swobodne zakrywanie dowolnej części okna

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl