Rolety

Rolety dachowe

Rolety dachowe idealnie komponują się z oknami PCV, aluminiowymi i drewnianymi, a po wykonaniu montażu stanowią nierozłączną część okna. Ochrona kasetowa rolety dachowej jest wykonana z aluminium.

Materiał w rolecie naprężenie zawdzięcza systemowi sprężyn. Kasetka i prowadnice powodują, że docieranie światła do wnętrza jest redukowane niemalże całkowicie.

Istnieją dwa rodzaje rolet dachowych – wewnętrzne oraz zewnętrzne. Jest to niezbędny dodatek, który nie tylko nada niepowtarzalnego klimatu Twojemu mieszkaniu, ale również skutecznie ochroni Cię przed spadającym żarem słońca prosto z nieba. Pomieszczenia posiadające okna dachowe są najbardziej narażone na światło słoneczne, a co za tym idzie, może być to bardzo uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu.

Wewnętrzne rolety dachowe można podnosić oraz opuszczać na kilka sposobów. Za pomocą pilota, smartfona, zasilania solarnego oraz energii elektrycznej. Natomiast roletami dachowymi zewnętrznymi można sterować od wewnątrz za pomocą pilota lub w zależności od rolety – sterowaniem elektrycznym lub solarnym.

Jesteś zainteresowany Naszą ofertą? Nie czekaj!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl