Rolety

Rolety materiałowe w kasecie z prowadnicami

Rolety materiałowe wewnętrzne to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej klientów ze względu na ich użyteczność i elegancki wygląd. Rolety materiałowe mogą współgrać z wnętrzem za sprawą różnego rodzaju wzorów materiałów oraz barw kasety. Rolety wewnętrzne pasują do okien PCV drewnianych i aluminiowych.

Rolety materiałowe to gwarancja najwyższej wygody

Rolety materiałowe dzięki montażowi do listwy przyszybowej nie powodują utraty gwarancji producenta. Funkcjonalne rozwiązania sprawdzają się nawet przy oknach uchylnych – można je otwierać pod większym kątem niż przy użyciu innych systemów.

Takie rolety materiałowe nie kolidują z wywietrznikami umieszczonymi na górze okna. Rolety wewnętrzne wyposażone są w mechanizm samohamujący łańcuszkowy, co umożliwia zatrzymanie ich w dowolnym miejscu.

Rolety materiałowe mają prowadnice wykonane z PCV, które są przyklejane na mocną taśmę piankową, szerokość prowadnic 30mm. Dostępne kolory prowadnic to: biały, brązowy, srebrny, złoty dąb, mahoń, wiśnia.

Najczęściej usługi montażu rolet materiałowych stanowimy wśród mieszkańców Dąbrówki, Komornik, Kórnika, Zalasewa, Lubonia i Poznania.

Rolety na wymiar elegancką dekoracją

Niezależnie od tego, który wariant rolet wybierzesz, możesz mieć pewność, że przygotowane rolety na wymiar posłużą Ci przez lata. Lecz warto pamiętać, iż montaż rolet może przebiegać w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny.

Rolety drewniane, materiałowe, aluminiowe, rzymskie i inne będą skutecznie spełniały swoją rolę, więc można podjąć wybór według wizualnych preferencji. Przykładowo, osoby, które pragną żyć bardziej w zgodzie z naturą, wybiorą rolety drewniane, które są nieco cięższe, ale również łatwe w czyszczeniu – jak każde inne rolety na wymiar.

Oferujemy montaż rolet wewnętrznych w Poznaniu, Luboniu, Kórniku, Dąbrówce oraz Komornikach. Niemniej jednak jeśli mieszkasz dalej, skontaktuj się z nami i zdobądź bezpłatną konsultację oraz pomiar.

Bez względu na podjęty wybór, oferujemy dwuletnią gwarancję.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl