O firmie

Wega – rolety w Poznaniu

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w produkcji i montażu różnego typu rolet. Oferujemy rolety materiałowe i wewnętrzne oraz żaluzje poziome, pionowe i drewniane. Dzięki bogatej gamie żaluzji i rolet, bez problemu pomożemy znaleźć produkt spełniający Państwa indywidualne potrzeby. Posiadamy również wysokiej jakości verticale oraz moskitiery, które wykonujemy ze sprawdzonych, impregnowanych tworzyw. Wszystkie komponenty dobieramy bardzo starannie, dzięki czemu gwarantujemy, że będą służyły w Państwa domach przez długie lata. Dzięki doświadczeniom zebranym przez lata pracy w branży, mogliśmy zadowolić wielu Klientów. Niezależnie czy były to standardowe rozwiązania czy indywidualne zlecenia, zawsze dążyliśmy do perfekcji i spełnienia oczekiwań Klienta. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Poznania i okolic.

DLACZEGO MY?

Zapewniamy bezpłatny pomiar na terenie Poznania i okolic, co pozwoli oszczędzić Państwa czas, jednocześnie uzyskując wszystkie istotne informacje. Pomiaru dokonujemy na miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu. Zawsze zabieramy ze sobą zworniki i próbki materiałów oraz rolet, aby ułatwić Państwu dokonanie wyboru. Ponadto gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia (od 2 do 5 dni) oraz bezpłatny montaż. Stałym klientom oferujemy korzystne rabaty. Na wszystkie nasze rolety wewnętrzne, rolety materiałowe, moskitiery i verticale udzielamy 2-letniej gwarancji. Nasze usługi cieszą się powodzeniem u wielu indywidualnych klientów, ale także w szkołach firmach oraz różnego rodzaju instytucjach.

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy elastyczni i bez większego problemu dostosowujemy się do terminów, które będą Państwu pasowały. Podczas wyboru usługi zawsze doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania pod względem jakości rolet i materiałów których używamy. Dzięki czemu staramy się sprostać wszelkim indywidualnym wymaganiom i potrzebom Klienta.

BOGATA OFERTA

Od początku naszej działalności staramy się łączyć funkcjonalność i styl który nieustannie doskonalimy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. U nas znajdą Państwo osłony na każde okno, we wszystkich kolorach i rozmiarach. Od praktycznych żaluzji poziomych oraz moskitier, po dekoracje, osłony i wszystkie inne materiały związane z naszymi produktami. Są to między innymi moskitiery, verticale, żaluzje drewniane i aluminiowe, rolety w kasecie, rolety wolno wiszące oraz dachowe rolety materiałowe.

WYBÓR ODPOWIEDNICH OSŁON OKIENNYCH TO NIEZWYKLE ISTOTNA DECYZJA, KTÓRA WPŁYWA NA CHARAKTER KAŻDEGO WNĘTRZA.

NIE ZWLEKAJ!
ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ I SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl