Rolety

Indywidualny charakter Twojego wnętrza

Rolety rzymskie na wymiar

Jeśli chcesz nadać styl swojemu wnętrzu, to idealnym dla Ciebie rozwiązaniem jest modna i praktyczna roleta rzymska.

Rolety rzymskie szyte na wymiar doskonale dopasowują się do każdego wnętrza urządzonego w stylu klasycznym, rustykalnym jak również modernistycznym. Świetnie wyglądają w połączeniu z tradycyjnymi zasłonami oraz jako samodzielna dekoracja.

Rolety rzymskie dostępne są w różnej kolorystyce i o różnym poziomie zaciemnienia, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do pomieszczeń: sypialni, kuchni, salonu czy pokoju dziecięcego. Wersja bardziej transparentna delikatnie wpuści rozproszone światło, natomiast wersja rolety rzymskiej z większym przyciemnieniem nada pomieszczeniu sprzyjającej regeneracji atmosfery.

Czyszczenie rolet rzymskich nie sprawia większych trudności, gdyż wystarczy odpiąć tkaninę, która umieszczona jest na specjalnych rzepach, wyczyścić i zawiesić ponownie bez trudu.

Rolety rzymskie szyte na wymiar mogą być zamontowane na trzy sposoby – od ściany, ramy okiennej lub sufitu. Sterowane są za pomocą łańcuszka koralikowego, sznureczka lub elektrycznego silniczka. Montaż rolet rzymskich w Poznaniu, Komornikach, Kórniku, Luboniu i Zalasewie to tylko część miejscowości, w których oferujemy nasze usługi.

Szyte na miarę rolety rzymskie przekształcą Twoje wnętrze w klimatyczne i przytulne schronienie, dzięki tkaninie, którą dobierzesz według swoich preferencji.

Montaż rolet rzymskich tworzonych na wymiar

Montaż rolet rzymskich na wymiar w Poznaniu i okolicach realizujemy z należytą starannością, w oparciu o wcześniejsze wykonanie wszelkich, niezbędnych pomiarów. Usługę tę stanowimy bezpłatnie, dokonując jej na miejscu i w terminie dogodnym dla klienta. Podczas konsultacji, klienci mają możliwość przejrzenia próbników z materiałami, dzięki czemu podjęcie decyzji o kolorze i designie osłon jest naprawdę proste.

Realizacja rolet rzymskich na wymiar jest szybka – zajmuje od 2 do 5 dni. Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany Naszą ofertą? Nie czekaj!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

667-051-408

Email

kontakt@wega-rolety.pl